Restorāna „EQUUS” izveides process

Riskova

Restorāna „EQUUS” izveides process aizsākās pirms 3 mēnešiem, kad mēs pirmo reizi satikāmies ar vadību, dizaineriem un virtuves projektētājiem, lai pārrunātu koncepciju, standartus un izaicinājumu Latvijas un Baltijas viesmīlības nozares tirgū izveidot viesnīcu un restorānu ar pilnīgi jaunu vīziju un unikālu produktu.

Pēc neilga laika mūsu komandai pievienojās arī menedžeris Pēteris Ozols, ar kuru mēs ātri kļuvām draugi un domubiedri, kā rezultātā izveidojās jaunā restorāna komanda. Kopā mēs izdomājām restorāna nosaukumu (tas tapa, pateicoties senai leģendai par mūsu ēku, kur kādreiz atradās slavenā Barona Minhauzena zirgu stallis – nosaucām to latīņu valodā, jo Pullman viesnīcā ir kosmopolītiska atmosfēra, un restorāna latīniskais nosaukums "Equus", mūsuprāt, vislabāk atbilst tā gaisotnei un arī atspoguļo tā stilu), logo, dizaina elementus, traukus un to krāsas, koncepta detaļas un apaudzējām to ar savu radošumu, enerģiju un ielikām tajā dvēseli un zināšanas. Radošais process bija un šobrīd ir pilns ar pozitīvu jaunradi un "domāšanu ārpus rāmjiem", bet tostarp tiek ievēroti augstākie servisa un kulinārijas likumi un tehnoloģijas.

Mūsu restorānā virtuve ir latviešu stilā ar Skandināvijas pieskaņu, jo tas atspoguļo manu 20 gadu pieredzi kulinārijas jomā. Tas ir tas, kas mani iedvesmo un aizrauj, un ko es labi zinu. Manuprāt, tas raksturo mani kā pavāri un personību. Tas gars ir ne tikai ēdienos, bet arī vizuāli turpinās rakstos uz mūsu stikla durvīm, traukiem, ēdienkartēm un dizaina elementiem.

Islandes dzīvības koks un lapas uz ādas paliktņiem nav vienkārši skaistuma elements, tam ir filozofija un pamatojums. Pirmkārt, tas ir dzīvības, pārticības un harmonijas simbols, kas asociējas ar Skandināvijas kluso, ne tik dāsno kā austrumos, toties ļoti skaisto dabu, kur krāsas ir pieklusinātas, vējš spēcīgs un vasara īsa. Cilvēki ir ar stipriem raksturiem, kas mīl šo dabu un domā par saudzīgu tās resursu izmantošanu, un šī filozofija virmo gaisā un iekļūst dziļi dvēselē. No otras puses, dzīvības koks ir mūsu Tapastry by Pullman simbols, jo tapas ir daudzas mazas uzkodiņas, kuras kā koka zari dalās dažādās grupās, un uz katra zara

kā lapas ir atrodamas dažādas garšas, lai katrs var atrast sev tīkamāko un iemīļotāko ēdienu. Tā turpinās mūsu restorāna Tea Deli by Pullman koncepcija, kur mijiedarbojas saldās un sāļās uzkodas ar tēju no dažādām valstīm un augiem, veidojot saderību un garšu ansambli tējas meistara Jurija Podusova vadībā.

Divus mēnešus pirms atvēršanas, dienu no dienas mēs rūpīgi strādājām pie katra restorāna elementa, piesaistot speciālistus, kā rezultātā radās: Raunas Cepļa keramiskie trauki, Daiļrades ēdienkaršu vāki, galda paliktņi, Jokado Julija Janus darbinieku formas un daudzas citas lietas, kas kļuva par mūsu kopdarbu. Jāsaka paldies arī mūsu sadarbības partneriem: Gemosam – par palīdzību nosaukuma tapšanā un par liela trauku pasūtījuma plānošanu un laicīgu piegādi. Dizainerei un fotogrāfei – Laumai Kalniņai – par kreatīvo un ātro logo izveidošanu. Visiem partneriem pārtikas un dzērienu piegādes jomā un Latvijas zemniekiem par palīdzību un korekto sadarbību ēdienu un dzērienu karšu izstrādē.

Īpaši jāatzīmē mūsu komanda: tie vispirms ir profesionāli cilvēki, ar kuriem kopā bijām jau strādājuši vairākus gadus, kas nozīmē to, ka mēs domājam vienā virzienā, un mums ir kopīgs mērķis un attieksme pret darbu. Katrs mūsu komandas dalībnieks ir personība ar augsta līmeņa pieredzi un vēlēšanos attīstīties, un galvenais ir sniegt vislabāko produktu un pieredzi mūsu viesiem. Kopīgi pārvarot tehniskās problēmas, bez kurām neiztiek neviena jauna restorāna atklāšana, mūsu kolektīvs sagatavoja un atvēra restorānu laicīgi un kvalitatīvi, un par to mēs esam ļoti pateicīgi savai komandai.