Tea Deli

"Tea Deli Riga – burvīga vide mājīgai un patīkamai tējas baudīšanai"

JURY PODUSOV

Tea Deli tējas namiņš saviem viesiem piedāvā nobaudīt apmēram 20 ekskluzīvu tēju veidus. Vairākām populārākajām tējām ir sagatavotas atbilstošas tējas baudīšanas māla servīzes un pieskaņotas uzkodas. Plašo tējas garšas baudījumu no visām pasaules malām ir apkopojis un piedāvā kompetentais tējas speciālists Jurijs Podusovs.

Jurijs ir cilvēku tējas kultūras pētnieks. Viņš sācis veidot publiskus pasākumus, kas arvien vairāk veicina sabiedrības izglītotību tējas jomā. Viņš apvieno tradicionālo tējas pagatavošanas skaistumu ar runas komunikācijas diplomātiju.

Latvijā J.S. Podusovs ir izveidojis Nacionālo čempionātu „Tējas meistaru kauss”. Tagad tās ir starptautiskas sacensības starp tējas nozares profesionāļiem. Tējas kauss ietver pasākumus trīs kategorijās. Tējas pagatavošana. Tējas kompozīcija. Tējas degustācija.
Kausa mērķis ir veicināt augstu tējas kultūras tradīciju attīstību, tostarp tējas patēriņu. Paaugstināt karjeras prestižu tējas nozarē. Paaugstināt tējas statusu patērētāju vidū.
J. S. Podusovs ir arī ideju ģenerators tējas pasākumu veidošanas aģentūrā „XchAi Riga”. Starptautiska tējas meistaru organizācija, kas atbalsta profesionālus pasākumus. Piemēram, valsts svētkus, sporta sacensības, biznesa tikšanās, kultūras pasākumus, utt..

Tea Deli koncepts Vecrīgas viesnīcā Pullman Riga Old Town.
Tas ietver visu saistībā ar tējas dzeršanu. Visu par tējas diplomātiju. Dažādus veidus. Dažādus stilus. Tējas no visas pasaules. Atpūtu ceļotājiem. Pagatavošanas mākslu. Tējas ceremonijas.

Tējas skola „Red Seal Tea”
Jurijs S. Podusovs ir vecākais mentors „Tējas prakses nodaļā. Tējas dzeršanas kultūrā”